ACCESS CONSCIOUSNESS

Co je to Access Consciousnes?

Služba Access Consciousness umožňuje lidem pomáhat si. Je k dispozici všem, může být součástí vašeho každodenního života a může být použit bez vnější pomoci.

Nástroje a techniky Access Consciousness se zaměřují na vaše znalosti o sobě a světě kolem vás. V aplikaci Access je nezbytné, aby nikdo kromě vás nemohl vědět, co pro vás skutečně funguje.

Kde začít?

Přístup k vědomí je založen na myšlence, kterou znáte a že vaše volba je to, co vytvoří vaši budoucnost. Stejně jako vědomí, pro vás nemáme cestu, máme nekonečnou škálu možností, ze kterých si můžete vybrat cokoli, co by pro vás bylo nádherné. Co hledáš? Co byste mohli přidat do svého života? Kde byste chtěli začít?

Co je Access Energetic Facelift?

Access Energetic Facelift je skvělý způsob, jak omladit obličej a zvrátit známky stárnutí na obličeji a v celém těle.

Jemný uklidňující dotek působící na vaši tvář a krk pracuje s buňkami vašeho těla a obnovuje, oživuje a omlazuje. Při přijímání přístupového faceliftu se na tělo a obličej aplikuje mnoho různých energií a existuje mnoho možností, jak zjistit, co může být uvolněno. Co kdybyste mohli rozptýlit vše, co jste o své tváři a svém těle soudili?

Kolik přísah, slibů, závazků, smluv a dohod, máte ke stárnutí?

Kolik přísah slibů, závazků, smluv a dohod máte k tomu, aby se lidé cítili lépe díky vrásčité tváři, kterou si vybíráte?

access facelift_katkakoskova_koucink

Co to je Access Bars ®?  

Access je řada nástrojů a procesů, které vedou lidi k vědomí. Vědomí sebe sama. 
Access nám dává nový pohled na život, dívá se na něj tak, že ho můžeme tvořit a nenechat se jím jen vláčet. 
Access Bars je nástroj, který uvolňuje napětí v našem těle, ničí polaritu a dává prostor pro tvoření nového. 

 
Je to jemná ruční technika, která byla představena Gary Douglasem na začátku 1990. Skládá se z 16ti energetických pruhů, které se pohybují skrz a kolem Vaší hlavy. Tyto pruhy se spojují v konkrétních "bars-místech" a prolíbají se do různých oblastí a aspektů života.

Během sezení Access Bars ® se praktik jemně dotýká těchto bodů a uvolňuje elektromagnetický náboj všech myšlenek, představ, postojů, rozhodnutí a doměnek, které vás mohou limitovat v té konkrétní oblasti života.

Access Bars ® se dnes praktikuje ve více než 170ti zemích světa, používá se jako mocný a pragmatický nástroj v rodinách, školách, v podnikání, ve sportu, ve vězeňských službách, psychologii, u umělců a mnoha dalších.

Jak funguje?

Představte si, že by někdo stiskl knoflík a vypnul ten hlas ve vaší hlavě, který vám říká, že nejste dost dobří anebo že nemůžete dosáhnout toho, o čem sníte? Jakákoli omezení, která jste si v životě vytvořili, jsou napojena na vaše myšlenky, představy, postoje, rozhodnutí a přesvědčení o nich. Lehce se dotkněte bars bodů a začnete uvolňovat to, co je uzamčeno a nedovoluje vám věřit, že můžete mít život o kterém jste vždy věděli, že je možný.

Jedna z věcí, které naprosto změní váš život a stává se přirozeně na každém sezení Access Bars ® , je složka přijímání. Jak často necháme věci jen tak být, snížíme své bariéry a dovolíme jiné osobě, aby nás skutečně obdarovala? Naučit se přijímat je klíčem k tomu, abyste do svého života pozvali více toho, po čem toužíte. Access Bars® umožňuje přijímání jinak, než jakákoli jiná modalita v této realitě.

 

Účinky ACCESS BARS®

  • Uvolnění stresu, napětí a podráždění
  • Odstranění bolestí různých částí těla
  • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
  • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
  • Pomoc při obtížných životních situacích
  • Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
  • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
  • Snížení hyperaktivity u dětí
  • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
  • Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou

 

Cena:

Access Bars R konzultace:  60-90 minut               1.000,- Kč