INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK

Individuální koučink

V drtivé většině ke mně přicházejí klienti, kteří vědí, které oblasti jejich života se chtějí věnovat. Mnohdy už vyzkoušeli mnoho metod, hledali cestu a řešení, ale samotným jim to nešlo. Tito klienti přesně vědí, kam chtějí v rámci koučování dojít, co jsou jejich cíle a jak vypadají.
V takovýchto případech doporučuji 3 - 5 koučovacích sezení.

V ostatních případech přijdou klienti nespokojení se svým životem a teprve hledáme, kde je náš prostor pro zlepšení, vymýšlíme strategie a postupně obracíme vše k lepšímu. V těchto případech stanovujeme počet sezení individuálně, nejčastěji 6 – 8 sezení.

V ojedinělých případech se stává, že klienta doporučím do rukou jiného odborníka, např. psychologa.
Více informací o mém koučování najdete třeba v referencích od mých klientů.

» Série individuálního počtu sezení, kde si s klientem zanalyzujeme současný stav, pojmenujeme spouštěče daného problému, nastavíme dosažitelné cíle kam se chceme v rámci koučování dostat a vytvoříme strategie, které naplňujeme jednotlivými akcemi a postupně měníme situaci k lepšímu.

» První ukázkové sezení ZDARMA – v délce 90 minut.
» ŘEKNU Vám něco o sobě, vysvětlíme si pojmy o koučinku a nastavíme spolu 3 zářivé cíle, kterým se budeme v dalších sezení společně věnovat.

Nejčastější témata mých klientů:

Posílení sebevědomí a vlastní sebehodnota, práce s emocemi, nastavení rovnováhy mezi osobní a pracovní oblastí života, kariérní poradenství, řešení pracovních konfliktů a vztahů, partnerské obtíže.

Cena: 1.800,- Kč / 90 minut