O MNĚ

Jak už to tak bývá, ke koučinku jsem se dostala né úplně náhodou. Věřím na to, že nám vesmír pošle do života to pravé až v pravou chvíli, a proto ani má cesta ke koučinku nebyla úplně krátká.  Vyrostla jsem v hotelovém prostředí, které jsem po opustila po několika těžkých letech ve vedení malého podniku a několika málo zaměstnanců. Poté jsem řídila pobočku personální agentury, pak i spoluotevřela pobočku německé personální agentury, ale stále to nebylo ono. Jen jsem si víc a víc uvědomovala, že se pohybuji v oborech, v nichž by bylo třeba zapracovat na spoustě věcí – sledovala jsem, jak kulhá komunikace na pracovišti, byla svědkem zbytečných mezilidských konfliktů, nevyužitého potenciálu, zažila pády ředitelů i marnou snahu podřízených dostat se někam dál.

Tušila jsem řešení, ale neměla prostor je aplikovat. Takovým věcem se totiž před patnácti lety nikdo nevěnoval. Důležitý byl obrat, zisk. Ale investovat do vzdělávání zaměstnanců se „nenosilo“, pod „osobním růstem“ si nikdo nic nepředstavil a slovo koučink tehdy také postrádalo dnešní význam. Přesto jsem k němu už tehdy intuitivně směřovala. Sledovala, vnímala, naslouchala a hledala cestu, jak pomáhat.

A pak mě vesmír potěšilJ prostřednictvím mé mamky. To ona byla první v mém okolí, kdo mi přinesl informaci o existenci koučinku. Metody natolik efektivní, že během pár setkání mění lidem jejich nespokojený svět v něco, co je baví žít. Doma, v práci, ve vztazích.

Začala jsem navštěvovat kurzy, chodila na přednášky a své vzdělávání završila dvěma certifikáty Intenzivního a Intuitivního tréninku koučů u společnosti Results Coaching Systém s.r.o., která u nás patří k největším špičkám v oboru.

Metody, jež jsem si za tu dobu osvojila, jsou natolik komplexní, jednoduché, a přitom účinné, že mi konečně umožnily ponořit se naplno do toho, co jsem chtěla dělat vždycky. Pomáhat. Ve všech oblastech života. Protože žádný manažer nemůže být úspěšný, když mu drhne soukromí, a žádný táta nemůže být dobrým vzorem pro své děti, pokud si neumí vyladit práci. Všechno jde ruku v ruce se vším. Proto také nesouhlasím s tvrzením, že máme život osobní, pracovní a bůhvíjaký ještě. Život máme jen jeden, poskládaný z mnoha částí, které spolu musí fungovat, ladit, být v harmonii. A přesně na tom se svými klienty už řadu let úspěšně pracuji. A můžu i s Vámi.

Teď už totiž víte, kdo jsem. Váš nový kouč!

Těším se na brzké setkání.

Katka Košková