O MNĚ

Věřím, že vesmír nám do života přináší věci ve správnou chvíli, až když jsme na to opravdu připravení. I má cesta ke koučinku vedla řadou úskalí, abych načerpala ty správné zkušenosti. Na začátku jsem si několik let budovala kariéru v hotelovém prostředí. Bylo to náročné, vyzkoušela jsem si vedení podniku i malého týmu lidí. Poté mě zvídavost zavedla k personalistice. Řídila jsem pobočku personální agentury, a dokonce spoluotevřela pobočku německé personální agentury.

Ale stále to nebylo ono. Čím dál tím víc jsem si uvědomovala, že se pohybuji v oborech, kde je třeba na mnohém zapracovat – sledovala jsem, jak kulhá komunikace na pracovišti, byla jsem svědkem zbytečných mezilidských konfliktů a nevyužitého potenciálu, zažila jsem pády ředitelů i marnou snahu podřízených dostat se někam dál.

Tušila jsem řešení, ale nebyl prostor ho aplikovat. Takovým věcem se totiž před patnácti lety nikdo nevěnoval. Důležitý byl obrat a zisk, ale investovat do vzdělávání zaměstnanců se nenosilo. Pod osobním růstem si nikdo nic nepředstavil a slovo koučink tehdy také postrádalo dnešní význam. Přesto jsem k němu už tehdy intuitivně směřovala. Sledovala jsem, vnímala, naslouchala a hledala cestu, jak pomáhat. Nakonec mě vesmír oslovil prostřednictvím mé maminky. To ona byla první, kdo mě na myšlenku koučinku přivedl. Díky ní se mi otevřel svět plný účinných metod, které během chvíle mění lidem nespokojený svět v něco, co je baví žít, doma, v práci, ve vztazích.

Začala jsem navštěvovat kurzy, chodila na přednášky a své vzdělávání završila dvěma certifikáty Intenzivního a Intuitivního tréninku koučů u společnosti Results Coaching Systém s.r.o., která u nás patří k největším špičkám v oboru. Metody, které jsem si za tu dobu osvojila, jsou natolik komplexní, jednoduché, a přitom účinné, že mi konečně umožnily ponořit se naplno do toho, co jsem od začátku chtěla dělat. Pomáhat, a to ve všech oblastech života.

Protože žádný utrápený manažer nemůže být skvělý táta pro své děti ani pohodový manžel. A člověk frustrovaný z domova, nemůže v práci podávat skvělé výkony nebo být respektovaným lídrem.

Všechno souvisí se vším. Proto také nesouhlasím s tvrzením, že máme život osobní, pracovní a bůhvíjaký ještě. Život je jen jeden, poskládaný z mnoha částí, které spolu musí fungovat, ladit, být v harmonii. A přesně na tom se svými klienty už řadu let úspěšně pracuji. Mohu pomoci i vám. Stačí udělat první krok a kontaktovat mě.

Vaše koučka