REFERENCE

Školení mě velmi překvapilo, zpočátku jsem byl vyveden z míry věkem Katky a říkal jsem si, při první zkušenosti, jak mě dokáže vést a motivovat. Po absolvování manažerské akademie mohu říct, že se tyto obavy ukázaly jako neopodstatněné. Je skvělé, jak dokáže člověka motivovat, aby na řešení problému přišel on sám, a to není jen prázdná fráze, kterou používají všichni koučové. Je to jasný fakt. Dále jsem byl oproti jiným podobným školením velmi mile překvapen tím, že jsme tam klíčovali reálné situace a problémy z naší praxe a věci které nás „pálí“ a snažili jsme se najít společně řešení, na které mohl každý vyjádřit svůj názor. Oproti ostatním bussiness lídrům a motivátorům byla tato zkušenost a ona akademie uchopitelná, účelná a použitelná, což považuji za hlavní devizu této akce.
Lukáš Kluch – Contract Management a.s.
Partners market Turnov - Partners Financial Services, a.s.

Katko, moc děkujeme, byl to opravdu krásný den s báječnou školitelkou a koučkou. Přemýšlím, jak tu radost popsat bez fádních klišé… Prostě školení s Vámi mělo koule, umíte jít přímo k jádru věci a
neuvěřitelně rychle se orientujete v každém jednom. Žádné povrchní poučky a naučené fráze, ale evidentně odžité, časem a klienty odzkoušené praktické dovednosti… K tomu máte schopnosti, které podle mě hraničí s magií. Jste velkou inspirací a aktuálně pro náš tým OBROVSKOU POMOCÍ – MOC DĚKUJEME!
RNDr. Josef Uchytil Dis.

Moje práce patří mezi ty psychicky náročnější. Pracuji ve vedení jedné firmy dodávající automobilové díly výrobcům aut a to na pozici vedoucího kvality. Stres a řešení nepříjemných situací jsou u mě na denním pořádku. Vedu team zhruba dvaceti zaměstnanců, mám velmi náročného a nevyzpytatelného šéfa, jednám s lidmi na vysokých pozicích v automobilkách. Již dlouhou řadu let se věnuji osobnímu rozvoji, hlavně po esoterické stránce, což mi pomáhá přežívat běžné pracovní dny. O koučinku jsem věděla snad jen to, že něco takového existuje, ale připadalo mi to velmi snobské.
Vítám však nové příležitosti a beru je jako výzvy, proto jsem přijala i nabídku mé firmy, abych se koučinku zúčastnila. A tak jsem začala docházet na sezení s Katkou. Koučink pro mě nepřišel v žádnou exponovanou, náročnou dobu. Měla jsem jen pocit, že se plácám od nikam do nikam a můj život nikam nevede, nemá žádný směr, že se nechávám jen tak životem vláčet. První sezení s Katkou bylo však velkými životními procitnutími. Postupně jsem pomocí Katky zjišťovala, kde jsou mé největší problémy, které mi brání uchopit život do vlastních rukou. To bylo pro mě velké poznání a najednou jsem si začala uvědomovat realitu, že nechávám jiné lidi, aby můj život řídili. Katka mě v tuto chvíli začala velmi povzbuzovat a společně jsme všem takovýmto lidem odebírali řidičský průkaz k mému životu. Poprvé jsem zažívala úžasný pocit, jaký můžete mít jen tehdy, když máte svůj život pevně v rukách. Probírali jsme však společně i takové maličkosti, jako je třeba organizace všedního dne. Analyzovaly jsme skoro do minuty můj denní program a našly tak spousty maličkostí, které stačilo pozměnit a mě se najednou začínalo žít mnohem snadněji a radostněji. Další neméně důležitou částí koučinku byla i inventura rodiny, přátel, vztahů s mými nejbližšími. I tady se našlo pro mě mnoho milých i nemilých překvapení. Katka mě však velmi zručně provedla i touto pavučinou mých nejbližších vztahů tak, že jsem si konečně udělala i v této životní oblasti naprosto jasno a dokázala jsem z nových uvědomění hodně vytěžit.
Podtrženo sečteno – Katka mě přiměla podívat se na svůj život jinýma očima. Naučila mě stavit samu sebe na první místo. Vedla mě k nalezení jednoduchých návodů a triků, díky kterým si nyní dokážu udělat život jednodušší a krásnější, dokážu si ho víc užívat. Mám nový nadhled a znám nástroje, které můžu neustále používat a zlepšovat.
Katka mi pomohla být lepší ženou, manželkou, kamarádkou, přítelkyní, šéfovou a za to jí patří mé velké díky.
P.S. koučink s Katkou byl pro mě natolik inspirativní, že i já nyní plánuji se začít koučinku profesionálně věnovat.

Zuzana Krčmaříková

Semináře:

Katko,

díky za zprávu, bylo to zajímavé, přínosné, ráda jsem vás poznala a těším se na další seminář:)

Hezké dny,

Martina

Kačí,
jsem moc šťastná, že jsi i mně umožnila účast na Tvém semináři. Byla jsem na Tebe obrovsky pyšná, jak si byla profesionální, přitom přátelská, perfektně připravená, s obrovskými znalostmi. Pravda, zaskočila jsi mně tím, že jsem nebyla jen nezúčastněným pozorovatelem, ale že i mně si vtáhla do přemýšlení o sobě a svých cílech, přehodnocení některých plánů atd. mám co dělat :). Gratuluji Ti, že jsi měla tak velkou účast, že se musela přidávat další židle a že jsi vytvořila perfektní atmosféru. Jediné, co bych Ti mohla pro příště doporučit, dej si pozor na slovíčko hrozné a hrozně. Slovíčko strašné a strašně už nepoužíváš. Huráá. Pokud vyhovíš zájmu zúčastněných o další semináře, nezapomeň na mě. Jana

Dobrý večer Katko,

osobní koučink mě naučil nahlížet na věci i z jiného úhlu pohledu, než z toho mého.Pomohlo mi vyslovit některé věci nahlas. Získala jsem trochu zpět osobní jistotu v sebe sama. Určitě bych do budoucna nějaká sezení přidala, jen si musím ujasnit, co konkrétně budu řešit.

Jana

V rámci koučingu jsem měl zcela mylné očekávání, že se budu muset učit a osvojovat si nové procesy a principy, které mi nebudou vlastní, o co větší radost přišla když jsem postupně skrze setkání zjiťoval, že je to primárně o mne samotném a o tom jak chci se svým časem naložit. A k tomu prozření mne pomohla Katka Košková.

Lukáš

Pěkný den, Katko,

moc děkuju za Váš páteční seminář – bylo to nejen milé pozastavení se v tom chaosu, který teď prožívám, ale dozvěděl jsem se i několik konkrétních tipů a rad, jak zpracovat počínající stres 😉 a zase jsem se o něco více poznal 😉

Souhlasím s kolegy, že ta skvělá atmosféra mezi námi byla z největší části Vaše zásluha!

Prosím o zaslání musteru na kruhy prožívání, to bude můj velký kamarád 😉

Díky a těším se příště na setkání,

Pepa Uchytil

Děkuji za seminář!!! Proč? V dnešní době, která je plná shonu, ambic, ega, povinností - jak pracovních, tak rodinných, stresu jsem zapomněla na svoje cíle, na svoje sny, na sebe....... A právě tento seminář mi připomněl, že tu jsem a se mnou moje cíle, moje sny a především bych upozornila na přivlastňovací zájmeno moje, protože mám pocit, že plním sny a cíle především jiných lidí a okolí, což je také fajn, ale nevím, zda to tak opravdu chci....... Seminář mi otevřel oči, otevřel mi myšlení a zase na mne vypadl starý známý Kostlivec ze skříně - moje JÁ....... Děkuji za seminář!!!! Proč? Protože jsem odcházela s "návodem", jak si třeba i splnit sen, svůj cíl. A proč ne? Vždyť je to paráda dotáhnout něco do konce a být spokojen a být spokojen sám se sebou - JÉ to mne čeká ještě dlouhá cesta...... Děkuji Katko za správné "nakopnutí", což mi dodalo zase elán a motivaci .........Děkuji všem účastníkům za příjemný večer a zjištění, že v tom nejsem sama a každý máme své sny a cíle........Těším se na další semináře, na tématu nezáleží, Katka vede každý seminář profesionálně a především lidsky, upřímně, což oceňuji nejvíce.......

Lucie