REFERENCE

Školení mě velmi překvapilo, zpočátku jsem byl vyveden z míry věkem Katky a říkal jsem si, při první zkušenosti, jak mě dokáže vést a motivovat. Po absolvování manažerské akademie mohu říct, že se tyto obavy ukázaly jako neopodstatněné. Je skvělé, jak dokáže člověka motivovat, aby na řešení problému přišel on sám, a to není jen prázdná fráze, kterou používají všichni koučové. Je to jasný fakt. Dále jsem byl oproti jiným podobným školením velmi mile překvapen tím, že jsme tam klíčovali reálné situace a problémy z naší praxe a věci které nás „pálí“ a snažili jsme se najít společně řešení, na které mohl každý vyjádřit svůj názor. Oproti ostatním bussiness lídrům a motivátorům byla tato zkušenost a ona akademie uchopitelná, účelná a použitelná, což považuji za hlavní devizu této akce.
Lukáš Kluch – Contract Management a.s.
Partners market Turnov - Partners Financial Services, a.s.

Katko, moc děkujeme, byl to opravdu krásný den s báječnou školitelkou a koučkou. Přemýšlím, jak tu radost popsat bez fádních klišé… Prostě školení s Vámi mělo koule, umíte jít přímo k jádru věci a
neuvěřitelně rychle se orientujete v každém jednom. Žádné povrchní poučky a naučené fráze, ale evidentně odžité, časem a klienty odzkoušené praktické dovednosti… K tomu máte schopnosti, které podle mě hraničí s magií. Jste velkou inspirací a aktuálně pro náš tým OBROVSKOU POMOCÍ – MOC DĚKUJEME!
RNDr. Josef Uchytil Dis.

Káťo, nejdříve jsem se k tobě trochu bál. Představa, že mi budeš sahat na hlavu byla prostě divná:-) známe se už ale pár let:-))
Vůbec jsem netušil, že během vteřiny usnu a po dlouhé době se fakt skvěle vyspím. Nevím, co jsi mi z hlavy smazala, ale nějak mě to hodilo do pohody.
Říkají to doma i ve firmě.

Díky.

Michal

Za Kačkou jsem se rozhodla jít, protože po našem rozhovoru jsem si uvědomila, že nežiji svůj život, ale život všech okolo mě. Nejsem sama sebou.
Díky tomu, že chodím ke Kátě pravidelně na Bars, jsem získala opravdu svůj život. Je mi skvěle, změnila jsem zaměstnání, cítím se svobodněji a sebejistěji.

Zázrak:-) Adéla

Křik, smutek, nadávání, hysterické scény, strašný výčitky svědomí a stud. To všechno se u nás doma dělo. Jsem máma od dvou dětí a dříve jsem to prostě "nedávala". Stačilo málo a já jsem na svoje děti vyjela zcela bez důvodu...a pak už jen slzy...výčitky svědomí, jak hrozná jsem máma. Už po prvních Barsech jsem byla jak vyměněná, získala jsem mnohem více trpělivosti, na děti nekřičím - není důvod. Teď je u nás radost, smích a když se stane situace u které bych dříve hysterčila, vyřešíme jí úplně v klidu. Nikdy bych tomu nevěřila, ale já sama jsem důkazem, že to funguje. Káťo, ze srdce děkuji.

Markéta

Moje práce patří mezi ty psychicky náročnější. Pracuji ve vedení jedné firmy dodávající automobilové díly výrobcům aut a to na pozici vedoucího kvality. Stres a řešení nepříjemných situací jsou u mě na denním pořádku. Vedu team zhruba dvaceti zaměstnanců, mám velmi náročného a nevyzpytatelného šéfa, jednám s lidmi na vysokých pozicích v automobilkách. Již dlouhou řadu let se věnuji osobnímu rozvoji, hlavně po esoterické stránce, což mi pomáhá přežívat běžné pracovní dny. O koučinku jsem věděla snad jen to, že něco takového existuje, ale připadalo mi to velmi snobské.
Vítám však nové příležitosti a beru je jako výzvy, proto jsem přijala i nabídku mé firmy, abych se koučinku zúčastnila. A tak jsem začala docházet na sezení s Katkou. Koučink pro mě nepřišel v žádnou exponovanou, náročnou dobu. Měla jsem jen pocit, že se plácám od nikam do nikam a můj život nikam nevede, nemá žádný směr, že se nechávám jen tak životem vláčet. První sezení s Katkou bylo však velkými životními procitnutími. Postupně jsem pomocí Katky zjišťovala, kde jsou mé největší problémy, které mi brání uchopit život do vlastních rukou. To bylo pro mě velké poznání a najednou jsem si začala uvědomovat realitu, že nechávám jiné lidi, aby můj život řídili. Katka mě v tuto chvíli začala velmi povzbuzovat a společně jsme všem takovýmto lidem odebírali řidičský průkaz k mému životu. Poprvé jsem zažívala úžasný pocit, jaký můžete mít jen tehdy, když máte svůj život pevně v rukách. Probírali jsme však společně i takové maličkosti, jako je třeba organizace všedního dne. Analyzovaly jsme skoro do minuty můj denní program a našly tak spousty maličkostí, které stačilo pozměnit a mě se najednou začínalo žít mnohem snadněji a radostněji. Další neméně důležitou částí koučinku byla i inventura rodiny, přátel, vztahů s mými nejbližšími. I tady se našlo pro mě mnoho milých i nemilých překvapení. Katka mě však velmi zručně provedla i touto pavučinou mých nejbližších vztahů tak, že jsem si konečně udělala i v této životní oblasti naprosto jasno a dokázala jsem z nových uvědomění hodně vytěžit.
Podtrženo sečteno – Katka mě přiměla podívat se na svůj život jinýma očima. Naučila mě stavit samu sebe na první místo. Vedla mě k nalezení jednoduchých návodů a triků, díky kterým si nyní dokážu udělat život jednodušší a krásnější, dokážu si ho víc užívat. Mám nový nadhled a znám nástroje, které můžu neustále používat a zlepšovat.
Katka mi pomohla být lepší ženou, manželkou, kamarádkou, přítelkyní, šéfovou a za to jí patří mé velké díky.
P.S. koučink s Katkou byl pro mě natolik inspirativní, že i já nyní plánuji se začít koučinku profesionálně věnovat.

Zuzana Krčmaříková

Semináře:

Katko,

díky za zprávu, bylo to zajímavé, přínosné, ráda jsem vás poznala a těším se na další seminář:)

Hezké dny,

Martina

Kačí,
jsem moc šťastná, že jsi i mně umožnila účast na Tvém semináři. Byla jsem na Tebe obrovsky pyšná, jak si byla profesionální, přitom přátelská, perfektně připravená, s obrovskými znalostmi. Pravda, zaskočila jsi mně tím, že jsem nebyla jen nezúčastněným pozorovatelem, ale že i mně si vtáhla do přemýšlení o sobě a svých cílech, přehodnocení některých plánů atd. mám co dělat :). Gratuluji Ti, že jsi měla tak velkou účast, že se musela přidávat další židle a že jsi vytvořila perfektní atmosféru. Jediné, co bych Ti mohla pro příště doporučit, dej si pozor na slovíčko hrozné a hrozně. Slovíčko strašné a strašně už nepoužíváš. Huráá. Pokud vyhovíš zájmu zúčastněných o další semináře, nezapomeň na mě. Jana

Dobrý večer Katko,

osobní koučink mě naučil nahlížet na věci i z jiného úhlu pohledu, než z toho mého.Pomohlo mi vyslovit některé věci nahlas. Získala jsem trochu zpět osobní jistotu v sebe sama. Určitě bych do budoucna nějaká sezení přidala, jen si musím ujasnit, co konkrétně budu řešit.

Jana

V rámci koučingu jsem měl zcela mylné očekávání, že se budu muset učit a osvojovat si nové procesy a principy, které mi nebudou vlastní, o co větší radost přišla když jsem postupně skrze setkání zjiťoval, že je to primárně o mne samotném a o tom jak chci se svým časem naložit. A k tomu prozření mne pomohla Katka Košková.

Lukáš

Pěkný den, Katko,

moc děkuju za Váš páteční seminář – bylo to nejen milé pozastavení se v tom chaosu, který teď prožívám, ale dozvěděl jsem se i několik konkrétních tipů a rad, jak zpracovat počínající stres 😉 a zase jsem se o něco více poznal 😉

Souhlasím s kolegy, že ta skvělá atmosféra mezi námi byla z největší části Vaše zásluha!

Prosím o zaslání musteru na kruhy prožívání, to bude můj velký kamarád 😉

Díky a těším se příště na setkání,

Pepa Uchytil

Děkuji za seminář!!! Proč? V dnešní době, která je plná shonu, ambic, ega, povinností - jak pracovních, tak rodinných, stresu jsem zapomněla na svoje cíle, na svoje sny, na sebe....... A právě tento seminář mi připomněl, že tu jsem a se mnou moje cíle, moje sny a především bych upozornila na přivlastňovací zájmeno moje, protože mám pocit, že plním sny a cíle především jiných lidí a okolí, což je také fajn, ale nevím, zda to tak opravdu chci....... Seminář mi otevřel oči, otevřel mi myšlení a zase na mne vypadl starý známý Kostlivec ze skříně - moje JÁ....... Děkuji za seminář!!!! Proč? Protože jsem odcházela s "návodem", jak si třeba i splnit sen, svůj cíl. A proč ne? Vždyť je to paráda dotáhnout něco do konce a být spokojen a být spokojen sám se sebou - JÉ to mne čeká ještě dlouhá cesta...... Děkuji Katko za správné "nakopnutí", což mi dodalo zase elán a motivaci .........Děkuji všem účastníkům za příjemný večer a zjištění, že v tom nejsem sama a každý máme své sny a cíle........Těším se na další semináře, na tématu nezáleží, Katka vede každý seminář profesionálně a především lidsky, upřímně, což oceňuji nejvíce.......

Lucie